Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowatorskie zabiegi Icoone Laser umożliwiające sprawne pozbywanie się cellulitu

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbywanie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można wzorcowo wymodelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z zastosowaniem wyspecjalizowanych głowic zawierających mikrootwory pozwala na dotarcie do nawet trudnodostępnych punktów na ciele.

Zassanie fałdów skórnych zalicza się do delikatnych, lecz jest wyjątkowo precyzyjne. Z tego względu głowice lasera mogą poradzić sobie nawet z wyjątkowo zwiotczałą skórą. Nieingerujące w organizm usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdzi się także w usunięciu blizn oraz obrzęków. Wykorzystanie zmotoryzowanych głowic z energią światła LED i lasera wpływającego na tkankę tłuszczową wywoła rezultat fotochemiczny w tkance. W efekcie, może dojść do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, a także do redukcji cellulitu przez zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwią naturalny ich rozpad oraz usunięcie z organizmu.

Rezultaty, jakich można się spodziewać to: poprawienie prezencji oraz napięcia skóry, poprawienie napięcia tkanki skórnej, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, polepszenie nastroju, zrelaksowanie, redukcja obrzęków oraz w przypadku kobiet po ciąży – powrócenie do dawnej figury. Co istotne, taki zabieg może być zrobiony również w przypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z użyciem Icoone Laser może być też wykonany u osób o dowolnym fototypie tkanki skórnej. Najlepsze rezultaty można uzyskać po około od 10 do 15 zabiegów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz