Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Użyteczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner

Kurtyny paskowe od producenta Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz dźwiękowo wnętrza określonych budynków z otwartymi bramami albo przejściami na czas przewiezienia towarów. Jest to tani i jednocześnie wyjątkowo efektywny sposób na podział dużych pomieszczeń na małe sekcje. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów PCV mających sporą odporność na oddziaływanie preparatów chemicznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Są również wyjątkowo elastyczne.

Zleceniodawcy, jacy w podanej firmie chcą się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wybrania opcje standardowe oraz wzmacniane. Specjalną propozycją w ofercie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym IR a także ultrafioletowym. Skuteczna ochrona przed stratą ciepła oraz przenikaniem do wnętrza budynku chłodniejszego powietrza to duża zaleta prezentowanych kurtyn. Na dodatek zagwarantowana jest też izolacja akustyczna, obniżająca wyraźnie poziom hałasu.

Zwykle wobec tego taka kurtyna używana jest tam, gdzie znajdują się sprzęty produkcyjne jakie wytwarzają uciążliwy hałas. Kurtyny wyprodukowane w podanej firmie wzorowo wyizolują pomieszczenia przed wilgotnością, opadami atmosferycznymi, a także pozostałymi, niekorzystnymi czynnikami pogodowymi. W dodatku są zaporą dla pyłów, dymu, zakurzenia i oparów. W rezultacie maszyny umieszczone w określonym wnętrzu przez dłuższy czas będą pracowały bezawaryjnie. Takie kurtyny zwykle zakłada się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w dowolnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz