Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabiegi z zastosowaniem lasera frakcyjnego

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oferowane są w Pure Aesthetic. Innowacyjne urządzenie może służyć do trwałej i całkowitej odnowy skóry, a także do intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Leczenie blizn Lublin z użyciem tego typu lasera jest szybkie i daje idealne efekty. W dodatku, z zabiegu można skorzystać gdy chciałoby się odmładzać tkankę skórną po oparzeniach słonecznych, polepszyć jej odcień, wygładzać zmarszczki albo blizny po zabiegach chirurgicznych. Bardzo dobrze zabieg nadaje się także do redukowania blizn potrądzikowych. Już po pierwszym zabiegu można dostrzec efekty. Skóra jest w znacznie polepszonej formie.

Całkowity efekt zauważalny jest z kolei po 6 miesiącach. Zabieg jest bezpieczny, a proces gojenia przewidywalny. W zasadzie prawie natychmiast po jego ukończeniu można powrócić do wcześniejszych czynności. Zależnie od tego, jak zniszczona jest tkanka skórna, zabieg można powtórzyć od 3 do 6 razy, celem uzyskania doskonałych efektów. Przerwa pomiędzy każdą z ingerencji powinna wynosić od dwóch do czterech tygodni.

Bardzo często zabiegi laseroterapii łączy się z osoczem bogatopłytkowym, co przyspieszy odnowę. Blizny Lublin to nie całkowity obszar, w jakim może być wdrożone leczenie laserem frakcyjnym. Sprawdzi się on również w: liftingu skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, ramion i brzucha a także w redukowaniu cellulitu. W trakcie zabiegu urządzenie wykonuje w skórze tysiące drobnych i głębokich mikrouszkodzeń termicznych, stosując energię pod postacią skupionych wiązek światła. W nadzorowany sposób uszkodzone są konkretne obszary naskórka a także skóra właściwa. Im do głębszych warstw dociera światło lasera, tym wzmożona jest ilość wytwarzanej tkanki. Proces leczenia następuje szybko, bez zauważalnych ran. Każdy zabieg jest bezpieczny, a przed jego wykonaniem następuje konsultacja. Klienci dowiedzą się, czy mogą być zakwalifikowani. Lekarze zapoznają ich też z rekomendacjami przed zabiegiem oraz pozabiegowymi. W gabinecie od pierwszych chwil można poczuć się bezpiecznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz