Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Dlaczego warto w magazynach używać odpowiednich kurtyn

Zaplanowanie powierzchni magazynowej, hali produkcyjnej czy sklepowej w taki sposób, aby dało się z nich korzystać wygodnie, będzie wymagało użycia paru interesujących pomysłów. Takich jak na przykład kurtyny magazynowe, jakie od wielu lat się cieszą dużą popularnością i sprawdzają się świetnie w takiej roli. Takie kurtyny wykonane są najczęściej z pasków foliowych mających różną szerokość.

Z reguły ta folia jest solidna i gruba, z tego też powodu bez problemów wytrzyma codzienną eksploatację przez wiele lat. Tego typu paski w zależności od miejsca zamontowania mieć mogą od kilku do kilkunastu centymetrów, a zasłaniają nawet kilkumetrowe otwory. Najczęściej się je przyczepia na górnej belce otworu, ale spotkać też można wersje przesuwne. Wtedy paski montuje się w specjalnej ramce, którą w razie potrzeby da się przesunąć i otworzyć całkowicie otwór.

Przeważnie są spotykane w wersji przezroczystej, lecz jeśli będzie taka potrzeba nie będzie żadnego problemu żeby znaleźć w sprzedaży inne kolory. Głównym plusem tego typu kurtyn jest naprawdę skuteczne, a jednocześnie wygodne zabezpieczenie bram czy drzwi. Zwisające paski nachodzą na siebie, przez co chronią środek przed niską temperaturą, wiatrem czy pyłem i kurzem. Bez żadnego problemu da się przez nie przejeżdżać czy przechodzić, i po tym wracają same do swojej pierwotnej pozycji. Metoda ta jest również wykorzystywana bardziej wszechstronnie. Można przy jej pomocy wyznaczyć przykładowo stanowiska pracy, zrobić zabezpieczenie maszyn czy dzielić pomieszczenia na mniejsze części.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz