Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak wziąć pożyczkę pod hipotekę nieruchomości

Sporo firm na pewnym etapie rozwoju potrzebuje dodatkowego finansowania, żeby pójść krok dalej. Możliwości na pozyskanie środków jest całkiem sporo, może to być bankowy kredyt, współpraca z inwestorem czy w przypadku dużych firm wejście na giełdę. Jeżeli w skład firmowego majątku będzie wchodzić jakiś lokal czy magazyn, to pokusić się można o jeszcze jedną opcję, którą jest pożyczka pod zastaw.

Tego typu forma ma sporo istotnych zalet, co sprawia że pożyczki pod zastaw cieszą się sporą popularnością. Po pierwsze można liczyć na znacznie lepsze oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, bierze się to z tego, że podmiot finansujący nie ponosi takiego dużego ryzyka z powodu zabezpieczenia, którym będzie nieruchomość. Dość wysoka jest również kwota, jaką można otrzymać. Z reguły jest to do siedemdziesięciu procent wartości nieruchomości, czyli bez problemów pożyczyć można nawet do kilku milionów złotych.

Następną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest niewielka ilość formalności do załatwienia. Najważniejsze będą oczywiście dokumenty związane z nieruchomością, bo ona właśnie zostanie obciążona hipoteką na rzecz pożyczkodawcy. Lecz w części przypadków nie ma konieczności pokazywania informacji o bieżących obrotach czy dochodach, co jest sporym usprawnieniem dla właściciela firmy, bo nie musi tracić czasu na to, żeby przygotować dokumenty. Pod adresem  https://podzastaw.biz/pytania opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeżeli chodzi o warunki finansowania jak też wymagane zabezpieczenie. Zobacz więcej informacji, sprawdź stronę internetową z kompleksową ofertą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz