Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Schorzenia z jakimi można zgłaszać się do renomowanej poradni endokrynologicznej

Wyspecjalizowana poradnia przyjmująca pacjentów ze schorzeniami endokrynologicznymi działająca na terenie województwa warmińsko – mazurskiego jest wybierana przez pacjentów, którzy mają wiedzę o tym, jak istotne jest troszczenie się o własne zdrowie pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Przyjmujący w tym miejscu endokrynolog olsztyn profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski posiada też specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Ma specjalizację w genetyce klinicznej, wobec czego radzi sobie nawet z szczególnie trudnymi przypadkami medycznymi.

Zdobywał doświadczenie w prestiżowej klinice w USA, gdzie badał dziedziczenie raka. Wykrył wtedy gen odpowiadający za dziedziczenie raka tarczycy. Teraz zarządza on zespołem lekarzy i naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego a także Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Z tego powodu pacjenci, którzy wpisują się tutaj na rozmowę wiedzą, iż są pod opieką eksperta, który podchodzi do swojej pracy rzetelnie oraz jego diagnoza będzie trafiona.

Sesje z zakresu endokrynologii mogą odbywać się również w formie zdalnej, wobec czego na wsparcie mogą oczekiwać pacjenci z całego kraju. Spotkania mogą dotyczyć tego typu problemów jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Aby umówić się na rozmowę z profesorem wystarczy przedzwonić na numer telefonu podany na witrynie internetowej.

Diagnostyka i wyleczenie zaburzeń hormonalnych to specjalizacja podanej poradni, w jakiej ekspert bez przerwy się doskonali. Z tego powodu jego gabinet ma dużo korzystnych rekomendacji i chorzy będą ufać w metody kuracji, jakie są im proponowane w tym miejscu. Wystarczy przyglądać się opiniom na witrynie internetowej, by nabrać o tym przekonania.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz