Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Reklama w Internecie oraz związane z nią usługi

Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka istnieje w formie, jaką jest marketing internetowy to Baner, czyli jedna z najstarszych form, jakkolwiek dalej skuteczna i w szeregu przypadków stosowana w sieci. W większości wypadków ten rodzaj reklamy jest umieszczany na domenie czy także domenie WWW, zaś, kiedy potencjalny użytkownik internetu kliknie w banek zostaje skierowany do strony, jaka jest reklamowana przez Baner.

W tej chwili objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym detalem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, czyli inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej stronie, w postaci wyśrodkowanej – wypróbuj prowadzenie facebooka.

Z reguły wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest znacząca powierzchnia. Marketing internetowy posiada również buton, innymi słowy niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, oraz jest ona dziś zwykle sprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest nieprzerwanie przedstawiana na witrynie internetowej, dzięki czemu więcej osób może ją zobaczyć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz